Zaterdag 30 mei 2009:
Ezinge 1 speelt vandaag het Soesbeek Gronitas toernooi op een zonovergoten Sportpark Corpus den Hoorn in Groningen. Door afzeggingen van enkele teams is aan het oorspronkelijke speelplan flink gesleuteld en er zijn slechts 3 poules in plaats van 4. Ook bij Ezinge afzeggingen, Peter E en de met veel bombarie aangetrokken nieuwe vedette heb ik tijdens mijn persoonlijke bezoek aan de eerste twee wedstrijden niet gezien, voorlopig heeft Ezinge maar 1 wissel dus. De eerste 2 potjes waren op het prachtige hoofdveld van GRC onder toeziend oog van onze nieuwe trainer Ruben die vandaag als vlaggenist fungeert.
De eerste wedstrijd tegen
Gronitas zaterdag 1 (kampioen geworden in de 6e klasse) werd met
4-3 gewonnen, Ezinge kwam op voorsprong door Roel waarna de tegenstander wat terug deed. Vervolgens was Rob de man voor VVE met 2 goals, de 3-1 was een makkie toen hij de buitenspelval omzeilde en ook de ver uit zijn doel gekomen keeper het nakijken gaf met een schot in de verlaten goal. Jasper deed Ezinge nogmaals juichen door de 4e Ezinge treffer aan te tekenen. De concentratie nam wat af waardoorn Gronitas in de slotfase nog 2x scoorde, maar de overwinning was binnen.
De volgende match was tegen
Lycurgus (res 3e klasse), een stuggere tegenstander waar moeilijker openingen waren te vinden. Maar ongeveer halverwege vielen er toch wat gaten. Er werd gewonnen met
2-0, eerst deed Lycurgus het even zelf voor hoe het net gevonden moest worden. Later scoorde Jasper nog 2 goals waarvan eentje werd afgekeurd.
De volgende wedstrijd tegen
Oosterhoek werd met
3-1 gewonnen vernamen we van Arjen onze verslaggever. De doelpunten werden gemaakt door Jasper 2 (die hard op weg is topscorer te worden van dit toernooi) en Vincent. Foppe was vandaag op dreef en liet enkele fraaie acties zien. Het leek alsof een zware last van zijn schouders gevallen was na een aanlokkelijk aanbod van Viboa om daar eerste klasse te gaan spelen. Hij koos voor de liefde van zijn leven:
vv Ezinge!
Ezinge had heeft zich zodoende geplaatst voor de halve finales.
CVVB 2 werd hierin de volgende tegenstander. Wilfred, die broer Dirk Johan in de goal verving, moest deze wedstrijd echter wee keer vissen. Deze wedstrijd dus met
0-2 verloren..
De volgende wedstrijd was het duel om de 3e en 4e plaats tegen
Oosterparkers. Ezinge sleepte de
derde plaats dus in de wacht door na een 1-1 tussenstand met
4-2 te winnen door goals van Roderick, Rob, Vincent en Peter!
update
14:00 inmiddels staan de eerste foto's in het fotoalbum
Dit verslag is mede mogelijk gemaakt dankzij Arjen Post -waarvoor dank -onze verslaggever te plekke. Een uitgebreider veslag van de spelers volgt een van de komende dagen.