|
Zaterdag 13 september 2008 :
Aangekomen bij het prachtige Appingedam complex verdwenen de wolken voor de zon. Het gras was heerlijk kort en tot onze naja mijn verbazing mochten we zoals gewoonlijk op het hoofdveld spelen. Helaas voor de mensen die de wedstrijd niet konden bezichtigen wegens de drukte. Heb ik een blijde mededeling 27 september spelen we het altijd lastige VVK..
Nadat we ons hadden omgekleed en wam hadden gelopen. Mochten we het gras van Appingedam betreden. We begonnen anders dan anders de wedstrijd en daar was de scheidsrechter het niet zo mee eens. Volgende keer 5 min van te voren maar de HUDEL ik zeg “de BEACHSOCCER HUDEL” waar we het eerste seizoen bijna een prijs mee te pakken hadden.
De scheidsrechter floot voor het begin van de wedstrijd de opstelling van Ezinge was als volgt bijna vergeten: DJ, WILFRED, ROEL, THIJS, NICK, RODERICK, POST, MARTEN, HUUG , JASPER , BILL.
De opstelling van appingedam weet ik helaas niet weet wel dat er 10 spelers in het veld stonden met en keeper. Ezinge begon goed fel op de bal. Dat resulteerde in een paar aardige kansjes. Het spel werd goed verdeeld van links naar rechts en andersom. De verdediging stond zoals altijd als een huis. Appingedam kreeg geen kansen ze kwamen niet verder dan onze 16 meter, helaas waren onze spitsen niet scherp. Ik heb van een betrouwbare bron gehoord dat 1 van de spitsen en een middenvelder voor de training het schot op doel gaan verbeteren.
De tweede helft kwam BOS in het veld voor Huug jawel Bos is terug op onze sportvelden hij is transfer vrij van Hoogkerk naar Ezinge gekomen. Op de bank was hij erg scherp alleen in het veld ontbrak het hier nog aan tip van de andere bankwarmer ga ook oefenen op het afmaken. De andere wissel die er na amper 15 minuten in de 2e helft erin kwam was een rare wissel. De man die foutloos speelde ging er uit. Voor PIE het was eigenlijk een publiekswissel. Een speler van appingedam kreeg zijn 2e gele kaart de eerste was naar mijn mening terecht alleen de 2e heb ik mijn vragen bij, maar de scheidsrechter beslist.
Appingedam bracht ook een nieuwe spits in het leek wel op IKE die man dribbelde bij door onze verdediging heen het werd bijna een echte plaaggeest en scoorde de 1-0 een doel van de keeper belande zomaar op het hoofd van............vind het jammer om zijn naam te noemen dus doe ik dat uit respect en uit angst maar niet. Geef alleen een tipje van de sluier ze verbouwen wel eens graan en zulks wat. En de spits kwam 1-1 te staan tegen over Dirk de bal er netjes in legde.
Heel Ezinge stortte zich naar de aarde en bleven even perplex zitten. Voor het eerst sinds jaren konden we hier een punt pakken of zelfs winnen. Maar nee 1-0 achter. De captain schudde iedereen weer wakker en we gingen er weer tegen aan en dat resulteerde in een mooie ingegleden goal van jawel een middenvelder Marten, 1-1.
Ezinge ging nog opzoek naar de 2-1 na nog een keer de paal en lat te hebben geraakt bleef het bij 1-1 5 minuten voor tijd wou roel nog even gemasseerd worden door onze verzorgster dus bleef op de grond liggen en kwam familie van flower boy in het veld het nieuwe talent voor de verdediging hij viel ook foutloos in. Volgens mij en andere van ezinge zat er meer in. Op dan maar naar VVK op 27 september.
Pie/Eip
|