Ezinge B1 wint met 4-0 van Warffum
Na 2 voetballoze zaterdagen speelden de B-junioren afgelopen zaterdag thuis tegen Warffum. De uitwedstrijd was in een spectaculaire 5-5 geëindigd. Liefst 14 spelers stonden te trappelen om weer eens wat punten te sprokkelen. Afwezig waren Thomas (uitgeleend aan het derde) en Romano (ziek).

Opstelling: Doel: Ronald.
Achter: Jan Rik, Jan Henk, Tom en Sam.
Midden: Jurn, Stef, Ewart en Rick
Voor: David en Erik.

In de voorbereiding was er op gehamerd om er vanaf het begin direct in te knallen. Het eerste kwartier had Ezinge dan ook het initiatief Er werd aardig gecombineerd en hier en daar werden wat (kleine) kansjes gecreëerd. Doelpunten leverde dit nog niet op.

Warffum kwam wat beter in de wedstrijd en werd vooral gevaarlijk zodra de spelbepaler van hen de aanvallen opzette. Halverwege de eerste helft was het Erik die de score opende op aangeven van Ewart (1-0). Kort daarna was het Ewart die de 2-0 scoorde, de assist was van Rick.

Het mooiste moment van de wedstrijd voor de echte voetballiefhebber was een aanval uit het boekje over links. David gaf een mooie voorzet op Ewart die probeerde a la Marco van Basten (tegen FC Den Bosch) met een omhaal te scoren. De Warffum doelman stond echter op de juiste plaats.

Na rust kwamen Siebrand, Jochem en Gido in de ploeg.
Ook nu werd er bij vlagen goed gespeeld. Niet alle acties lukten, maar zo is voetbal nu eenmaal. Alles is voor verbetering vatbaar, het is nooit klaar.

Na rust scoorden Ewart (prachtige vrije trap in de bovenhoek) en Erik (goede actie, beheerst afgemaakt). Eindstand van deze sportieve wedstrijd: 4-0.

Warffum had ook zijn kansen in de tweede helft, maar Ronald wist voor de tweede keer deze competitie de nul vast te houden. Hopelijk kunnen we de opgaande lijn volgende week tegen De Lauwers vasthouden.