Verslag Ezinge 1 - TFS 1

Na vorige week uit gewonnen te hebben van TEO moesten we thuis ook eens wat laten zien, de eerste thuis wedstrijd was een deceptie voor het publiek en de spelers. Met een schuin oog hadden we al gekeken naar de stand en naar de te spelen wedstrijden van vandaag en bij winst was het mogelijk om een aardige sprong te maken op de ranglijst.

We begonnen scherp aan de wedstrijd en voordat meer dan de helft van de aanwezige spelers een bal had geraakt stonden we al met 1-0 voor, een prachtige aanval die droogjes werd afgemaakt door Otto. Onder het motto: "de eerste slag is een daalder waard" gingen we door en binnen 20 minuten stond het 4-0. Rik scoorde als 2e na alweer een goed lopende aanval, daarna was het weer Rik die de 3-0 binnen werkte. Peter S scoorde na een prachtige solo de 4e treffer. We gingen lekker door en we creëerden onszelf nog een aantal kansen die niet werden afgemaakt. Rik was van mening dat TFS ook een treffer verdiende en legde de bal vanaf de middellijn perfect achter onze verdediging, de spits van TFS pikte de bal op en passeerde Dirk, hij wou waarschijnlijk al zijn frustratie in een keer van zich af schieten en schoot de bal van ongeveer 2 meter voor het doel snoeihard op de paal. Roderick liet vervolgens zien dat wij toch beter waren in het benutten van kansen door zelf te tekenen voor de 5-0.

Tijd voor een kopje thee.

In de rust was de stemming natuurlijk opperbest maar er werd wel een doel gesteld voor de tweede helft: geen tegendoelpunten. De tweede helft was zoals verwacht minder goed als de eerste maar er werd toch nog twee keer gescoord. Klaas mocht tekenen voor de 6-0 na een tik, tik, tik, tik, tik, tik, tik, goal actie en Rik maakte een doelpunt zoals alleen Rik dat kan.

Een wedstrijd om niet snel te vergeten, met niet altijd geweldig voetbal maar wel uiterst effectief, en een uitslag die in competitie verband al jaren niet gehaald is. Na de wedstrijd natuurlijk rond bellen om te achterhalen wat de andere uitslagen zijn, en met een superstip van de 11e naar de 6e plaats op de ranglijst. Volgende week Pelikaan S uit, en daar gaan we er voor zorgen dat Dirk niet alleen complexen overhoud van Pelikaan S.